Yapay-Zeka.Org
   [ Ana Sayfa ]   [ Ansiklopedi ]   [ Kitaplar ]   [ Makaleler ]   [ Dosya Arşivi ]   [ Sık Sorulanlar ]   [ Giriş ]   [ Üye ol ]  
Sitede Ara
Web'de Ara
"Kafana takılan soruların cevaplarının tek bir kitapta (kainat kitabında) olduğunu biliyorsun, yeter ki onu oku ve anla." yapay-zeka.org


Module File for contact Not Found!
Üye Kayıt
Ana Ayarlar
E-posta *
Üye Adı *
Ad Soyad *
*
*
Web sitesi
Saat dilimi
 
Evet Hayır
 
Şifre *
Şifre (Tekrar) *
Sözleşme
E-posta adresinizi doğru yazmanız önemlidir. Üyelik kaydınızın onaylanması ve şifrenizi unuttuğunuzda size hatırlatılması için e-posta adresiniz kullanılacaktır.

HOTMAIL ve MYNET'ten alınmış olan e-posta adreslerine (bu firmalardan kaynaklanan) teknik nedenlerle üyelik onay mesajları gönderilememektedir. Bu nedenle kayıt olurken HOTMAIL veya MYNET'ten alınmış e-posta adreslerini kullanmayınız.

 • Sitemiz interaktif bir içeriğe sahiptir, yani site üyeleri site içerisinde çeşitli bölümlerde yeni bilgiler, yorumlar veya mesajlar ekleme hakkında sahiptir. Bu nedenle siteye mesaj gönderen herkes bu yazdıklarının sorumluluğunu almak durumundadır. Siteye üyeler veya ziyaretçiler tarafından gönderilen mesajlardan dolayı site yöneticileri sorumlu tutulamazlar.

 • Siteye üye olarak; aşağılayıcı, kırıcı, zararlı, ahlak dışı, tehditkar veya yasalara aykırı herhangi bir mesaj göndermeyeceğinizi görüş alışverişlerinizde genel ahlaka uygun davranacağınızı kabul etmiş olursunuz. Aksi takdirde üyelikten en kısa sürede uzaklaştırılırsınız.

 • Ayrıca siteye üye olarak; site yöneticilerinin gerekli gödükleri takdirde herhangi bir konuyu ya da mesajı değiştirmeye veya silmeye hakkı olduğunu kabul etmiş olursunuz.

 • Bu sitede çerezler (cookie) vasıtası ile sizin yerel bilgisayarınızda bazı küçük bilgiler kaydedilmektedir. Bu bilgiler sizin özel bilgilerinizi içermez sadece sitemizi daha rahat kullanabilmeniz için gereklidirler.

 • Sitemize üye olurken girmiş olduğunuz bilgiler hiç bir şekilde site yöneticileri tarafından üçüncü şahıslara aktarılmayacaktır, fakat bilgiler sitenin veritabanında saklanmaktadırlar ve oldukça iyi korunuyor olmalarına rahmen herhangi bir siber korsan saldırısı durumunda ele geçirelemeyeceklerinin garantisini veremeyiz.

 • Burada yazan bilgiler sitemizde uymanız gereken kuralların sadece özetini içermektedir. Lütfen bu kuralları okuyunuz, zira üye olduğunuzda bu kurallara uyacağınızı kabul etmiş sayılacaksınız.

  Aşağıdaki "Kabul ediyorum" çentiğini seçip "Gönder" düğmesine tıkladığınızda bütün bu şartları kabul etmiş sayılacaksınız.

  Şartları Kabul Ediyorum
  * = Gerekli
  Yapay-Zeka.org sayfalarında bulunan bilgi ve belgelerin, kaynak gösterilmek koşulu ile GÖBL çerçevesinde kullanılması serbesttir. XOOPS'a teşekkürler.